+38 (04744) 3-33-04
Меню

Про кафедру

кафедра менеджменту ЗЕД та логістики

Колектив кафедри нараховує 14 науково-педагогічних працівників, серед яких - два доктори наук, професори, 12 кандидатів наук,  доцентів. Викладачі кафедри проходять наукове стажування за кордоном в університеті штату Пенсільванія, університеті Пурдю, університеті штату Огайо, університеті штату Колорадо (США), університеті ім. Мартіна Лютера Галлє-Віттенберг в Галлє (ФРН), Лондонському університеті (Велика Британія).

Для викладання навчальних дисциплін за програмами підготовки з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та логістики залучаються також зарубіжні фахівці: професори Дж. Данн та Л. Мур (університет штату Пенсільванія, США), професори Дж. Олійник та Е. Сейдл (університет штату Колорадо, США), професор Дж. Юл (університет Пурдю, США) та ін.

Колективом викладачів кафедри створено лабораторію по наданню консалтингових послуг із розвитку зовнішньоекономічної діяльності підприємств, що займаються або планують займатись зовнішньоторговельною діяльністю. 

Під керівництвом науковців кафедри студенти беруть участь у Всеукраїнських фахових олімпіадах та конкурсах наукових робіт виборюючи призові місця.

Завдяки самовідданій багаторічній праці викладачів кафедри студенти успішно здійснюють захисти дипломних та магістерських  проектів на виробництві іноземною мовою з використанням сучасних програм економіко-математичного моделювання. Під час навчання та захистів широко застосовуються сучасні мультимедійні та інтерактивні засоби.

З метою подальшого поліпшення підготовки фахівців  кафедрою передбачено: вдосконалити зв’язки з підприємствами-базами практичної підготовки майбутніх фахівців; активізувати роботу викладачів кафедри менеджменту з написання підручників і навчальних посібників з нормативних дисциплін навчального плану; покращити методичне забезпечення самостійної роботи студентів; вдосконалювати комп’ютерну підготовку студентів шляхом ширшого застосування у навчальному процесі прикладних комп’ютерних програм, збільшення кількості комп’ютерних класів тощо.

Останні новини

Всі новини