ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА «ПРОБЛЕМНІ АСПЕКТИ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ЛОГІСТИКИ»

8 жовтня 2024 р. відбулося засідання студентського наукового гуртка кафедри менеджменту «Проблемні аспекти менеджменту та логістики» за участю викладачів і здобувачів спеціальності 073 «Менеджмент» усіх рівнів освіти.

В процесі роботи було заслухано доповіді, що стосуються міжнародної економічної діяльності. Зокрема, валютно-фінансових відносин, міжнародної міграції робочої сили, тарифного та нетарифного регулювання. Усі наукові дослідження супроводжувались активним обговоренням та дискусіями.

Окрему увагу було приділено умовам участі студентів у  ХІV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Менеджмент ХХІ століття: проблеми та перспективи».

Юлія Халахур,

керівник студентського наукового гуртка