«Ярмарок вакансій – 2024»: відкриття нових можливостей для студентів факультету менеджменту

04 жовтня 2024 року на факультеті менеджменту Уманського національного університету садівництва відбувся традиційний щорічний захід «Ярмарок вакансій», який вже став невід'ємною частиною освітнього процесу та студентського життя університету. Щороку цей захід об'єднує чималу кількість студентів і роботодавців, створюючи ефективну платформу для взаємодії та відкриваючи нові кар’єрні можливості для майбутніх фахівців.

Захід розпочався з привітальних слів декана факультету менеджменту Інни НОВАК, яка наголосила на важливості подібних зустрічей для студентів, особливо в умовах сучасних викликів на ринку праці, а також відзначила, що «Ярмарок вакансій» є не лише можливістю для студентів знайти роботу, а й важливим інструментом для розвитку професійних компетенцій, які необхідні для побудови успішної кар'єри.

Модератором зустрічі, що проходила в онлайн форматі на платформі Zoom, виступила фахівець відділу доуніверситетської підготовки Світлана ТИМЧУК.

Головною метою заходу було ознайомити студентів із сучасними вимогами ринку праці, актуальними вакансіями, стажуваннями та можливостями для проходження практики, а також організувати безпосереднє спілкування з представниками компаній. Студенти отримали корисні поради щодо пошуку роботи, підготовки резюме та проходження співбесід, дізналися про основні принципи функціонування бізнесу та змогли налагодити контакти з роботодавцями.

Цього року учасниками заходу стали:

- Олеся ТКАЧЕНКО – керівник відділу логістики та закупівель ТОВ «Шполянський завод продтоварів», яка розповіла про історію розвитку компанії та поділилася досвідом розширення ринків збуту і розвитку логістичних процесів на підприємстві.

- Володимир ЛЕВЧЕНКО – менеджер з продажу засобів захисту рослин ТОВ «Сингента», який розповів про важливість інновацій у сільському господарстві та перспективи для молодих спеціалістів в аграрному секторі.

- Микола РОБОЧИЙ – заступник директора плодовоягідної кампанії «Квітучі сади», який поділився своїм досвідом управління підприємством та можливостями розвитку для молоді в агропромисловому секторі.

Також було представлено презентацію дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Бригантина» та ознайомлено студентів із можливостями працевлаштування та стажування в літній період.

Захід став важливим джерелом мотивації та натхнення для студентів факультету менеджменту. Він не лише допоміг краще зрозуміти, як працює бізнес у різних сферах, але й дав можливість студентам отримати конкретні знання та навички, необхідні для побудови успішної кар’єри.

Дякуємо всім учасникам за активну участь і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

Анастасія МОВЧАНЮК, доцент кафедри менеджменту