ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ

25 квітня 2024 р. на кафедрі менеджменту Уманського національного університету садівництва за участю викладачів і студентів усіх освітніх рівнів відбулися секційні засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченої 160-річчю від дня народження видатного науковця у галузі біологічних наук, професора Й.К. Пачоського.

Дослідження були представлені за трьома напрямами: менеджмент, менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, логістика. Їх тематика охоплювала широкий спектр сучасних проблем функціонуванням підприємств України. Зокрема, аспекти формування стратегії диверсифікації, управління виробничим потенціалом, бізнес-процесами, зовнішньоекономічною діяльністю, удосконалення логістичної інфраструктури та логістичної системи тощо.

Кращими доповідачами стали: Наталія Мережко, Анна Руденко, Едуард Лановенко. Колектив кафедри дякує студентам і їх керівникам за цікаві презентації та бажає в майбутньому нових наукових здобутків.

Юлія Халахур,

доцент кафедри менеджменту