ВИВЧАЄМО, АНАЛІЗУЄМО, ПОПЕРЕДЖАЄМО - ЩОБ НЕ ПОРУШУВАТИ АНТИКОРУПЦІЙНЕ ЗАКОНОДАВСТВО

Корупція підриває моральні основи суспільства і ставить під загрозу верховенство права, порушує соціальну справедливість, сповільнює економічний розвиток. Саме тому, боротьба з цим негативним явищем належить до пріоритетних напрямків розвитку суспільства.

20 жовтня 2020 року з студентами 11-м групи факультету менеджменту було проведено тематичну виховну годину з метою ознайомлення студентів першого курсу факультету менеджменту Уманського НУС з антикорупційним законодавством, причинами виникнення корупції та наслідками її порушення.

Увагу студентів зосереджено на тому, що Уманський НУС забезпечує розробку та вживання заходів, які є необхідними та достатніми для запобігання, виявлення і протидії корупції у своїй діяльності.

Антикорупційна програма Уманського НУС знаходиться у вільному доступі за посиланням: https://www.udau.edu.ua/assets/files/legislation/2018/polozhennya/ANTIKORUPCiJNA-PROGRAMA-UNUS.pdf