Вітаємо з призначенням академічної стипендії Президента України!

Вітаємо студентку факультету менеджменту 2-го курсу 21-м групи Тетяну ПОПОВИЧ з призначенням академічної стипендії Президента України на ІІ семестр 2022/2023 навчального року.

Тетяна за час навчання зарекомендувала себе як активна, наполеглива та старанна студентка, яка демонструє високий рівень успішності.

Приймає активну участь у громадському житті факультету та університету, займається науковими дослідженнями та є постійним учасником студентських наукових гуртків, конференцій, круглих столів, вузівських олімпіад. Наукові здобутки опубліковані в збірниках студентських наукових праць.

У 2023 році Тетяна ПОПОВИЧ за програмою академічної мобільності навчається у Вищій школі торгівлі і послуг Академії прикладних наук в Познані, Республіка Польща, де підвищує свою теоретичну та практичну підготовку.

Колектив кафедри менеджменту щиро вітає Тетяну та бажає їй нових досягнень у навчанні, вагомих здобутків у науково-дослідницькій діяльності та професійних успіхів!

Нехай Президентська відзнака буде стимулом для подальшого саморозвитку, самореалізації та джерелом натхнення!

Анастасія Мовчанюк, доцент кафедри менеджменту