Вітаємо учасників «Козацьких випробувань» від факультету менеджменту

"Козацькі випробування" серед здобувачів освіти Уманського національного університету садівництва – це щорічний спортивно-патріотичний захід, що об’єднує молодь в дусі українських козацьких традицій. Подія спрямована на популяризацію фізичної культури, патріотизму та згуртованості студентської громади.

У програмі змагань – різноманітні випробування на силу, витривалість і спритність, що символізують як фізичну, так і моральну стійкість, які колись були властиві козакам.

Окрім фізичних змагань, учасники демонструють знання з історії, зокрема козацької доби. Цей елемент додає інтелектуальної складової заходу та сприяє поширенню національної свідомості серед студентів.

"Козацькі випробування" в Уманському національному університеті садівництва – це не лише можливість перевірити свої сили та навички, а й чудова нагода зануритися у багатство українських традицій, відчути єдність університетської спільноти та гордість за своє походження.