Вітаємо професора кафедри менеджменту Уманського національного університету садівництва Школьного Олександра Олексійовича з ювілеєм!

Шановний Олександре Олексійовичу!

Колектив Уманського національногo університету садівництва сердечно вітає Вас з 60- річчям!

Ви – талановита особистість, видатний викладач, відданий справі й наполегливий науковець,

який упевнено може пишатися своїм духовним та інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями.

Ваша життєва позиція, служіння ідеалам добра і справедливості є прикладом для нас.

Ви підготували чимало кваліфікованих фахівців. Ваші учні сьогодні плідно працюють в академічній

і не тільки сферах, колеги пишаються, що працюють поруч з Вами.

Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, оптимізму, невичерпної енергії, невпинного руху

вперед до нових звершень і вражень! Нехай Ваше життя буде затишним і радісним, в усіх починаннях

Вас супроводжують світлі і вдячні люди!

Добра вам! Нехай життєвий шлях буде довгим та щасливим, а серце і далі випромінює світло та любов!