Вітаємо Наталію ВЕРНЮК з відзначенням Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України

З нагоди визначної події – 180-річчя з дня заснування Уманського національного університету садівництва, за ініціативу, наполегливість та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України, а також за високий професіоналізм та сумлінне виконання службових обов'язків, Наталію ВЕРНЮК відзначено Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.
Колектив кафедри менеджменту вітає Наталію Олександрівну з заслуженою нагородою, висловлює щиру подяку за її відданість справі та професійність. Ми пишаємося досягненнями колеги та бажаємо їй подальших успіхів, творчого натхнення та нових звершень на освітянській ниві!