ВІТАЄМО МАЛЕНЬКУ ВАЛЕНТИНУ З ПЕРЕМОГОЮ У II ТУРІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЛОГІСТИКА»

2 квітня 2021 р. на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова у форматі онлайн-конференції відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Логістика».

На конкурс було подано 58 наукових робіт студентів провідних закладів вищої освіти України, які були присвячені формуванню оптимальних маршрутів перевезення та стратегії логістичної діяльності, вибору постачальників, фінансовим аспектам управління логістикою.

За результатами оцінювання галузевою конкурсною комісією студентка факультету менеджменту Уманського НУС Маленька Валентина Юріївна виборола III місце з науковою роботою «Удосконалення логістики у зовнішньоекономічній сфері», написаною під керівництвом доктора економічних наук, професора Школьного Олександра Олексійовича.

Колектив кафедри менеджменту щиро вітає Маленьку Валентину та її наукового керівника з перемогою й бажає успіхів і нових наукових звершень!

Колектив кафедри менеджменту