Вітаємо Крістіну Сухецьку серед переможців Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з логістики

У рамках реалізації міжнародного проекту «Німецько-українська магістерська програма з логістики» 22 травня 2020 року відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт «Логістика як інструмент підвищення конкурентоспроможності українських підприємств».

До конкурсного відбору було подано наукові роботи, виконані  студентами різних ЗВО України та викладені англійською мовою. Серед кращих робіт було визнано наукове дослідження студентки 11-мз групи факультету менеджменту нашого університету Крістіни Сухецької. Її робота вирізнялась високим науковим рівнем і креативним поглядом на вирішення екологічних проблем логістики за рахунок стимулювання інновацій для підвищення міжнародної конкурентоспроможності аграрного виробництва України.

Підсумкова студентська конференція, де презентували результати наукових досліджень фіналістів, відбувалася в он-лайн режимі, за допомогою програми ZOOM.

За результатами оцінювання фахового журі студентка факультету менеджменту Уманського НУС Крістіна Сухецька виборола ІІ місце з науковою роботою «Stimulating innovation in the development of ecological agricultural production Ukraine» («Cтимулювання інновацій у розвиток екологічного аграрного виробництва України»), написаною під керівництвом кандидата економічних наук, доцента Ніни Пітель.

Щиро вітаємо переможницю, пишаємось її успіхами і бажаємо подальших наукових звершень!

Колектив кафедри менеджменту