Високе наукове досягнення студентки факультету менеджменту

Наприкінці травня в рамках німецько-української магістерської програми у галузі логістики GUMLog відбувся V Міжнародний конкурс студентських наукових робіт.

Метою конкурсу був обмін міждисциплінарними знаннями в рамках міждержавного діалогу Україна – Німеччина та підтримка талановитої студентської молоді.

Базуючись на успішних рішеннях у логістиці та управлінні ланцюгами постачання у реальних ринкових ситуаціях для українських компаній цей щорічний студентський конкурс охоплював наступні теми:

• Логістика останньої милі, міська та комерційна логістика;
  • Створення безпечних і стійких ланцюгів постачання
  • Інформаційні та комунікаційні технологій в логістиці;
  • Дигіталізація в логістиці: Big Data, хмарна логістика та аналіз даних;
  • Логістичних сервісів, задоволення потреб споживачів та маркетингова логістика;
  • Ефективність та результативність логістичних процесів;
  • Логістичні витрати та процеси з доданою вартістю;
  • Логістика малих та середніх підприємств;
  • Сталий розвиток та екологічні аспекти управління ланцюгами постачання.

Наукова робота студентки 11 м-л групи Вікторії Репетило на тему «Improvement of the logistics management at «Katerynopil Elevator» Ltd., Cherkasy region» зайняла II місце та відзначена міжнародним журі як така, що має чітку практичну спрямованість.

Фінал конкурсу та церемонія нагородження проходила у формі відеоконференції на платформі Zoom на базі кафедри комерційної діяльності і логістики Київського національного економічного університету
ім. Вадима Гетьмана
.

Необхідно зазначити, що представлені роботи, доповіді учасників та обговорення відбувалися виключно англійською мовою, що засвідчило високий рівень знань Вікторії не лише з професійно-орієнтованих  дисциплін освітньої програми «Логістика», а й достатні знання іноземної мови, які необхідні для майбутніх фахівців-логістів в умовах глобалізації бізнесу.

Вітаємо Вікторію Репетило та її наукового керівника Гоменюк М.О. та бажаємо подальших наукових здобутків!

Колектив кафедри менеджменту