Використання інтерактивних методів навчання при вивченні дисципліни «Менеджмент»

Для викладача важливо викликати інтерес до навчальної дисципліни, перетворити студентів з пасивних спостерігачів і сприймачів інформації на активних учасників навчального процесу. Ділові ігри, тренінги, спільне вирішення проблем, проведення дебатів, моделювання життєвих ситуацій дозволяє вирішити це непросте завдання.
    Інтерактивні методи навчання не втрачають своєї актуальності, на відміну від традиційних, вони базуються, в першу чергу, на активній взаємодії усіх учасників навчального процесу, що дозволяє не лише його активізувати, а й створити умови для подолання комунікативних бар’єрів, надання можливості кожному слухачеві розуміти і рефлексувати з приводу того, що він знає і думає. 18 жовтня 2023 р. серед студентів факультету менеджменту та студентів факультету економіки і підприємництва було проведено ділову гру з метою вдосконалення комунікативних навичок і вміння працювати у команді. Створення атмосфери співпраці, взаємодії, довіри, закріплення теоретичних знань і умінь на практиці, розвиток комунікативних умінь і навичок сприяє пробудженню інтересу до навчання, мотивує студентів, вчить їх критично мислити і аргументовано відстоювати свою точку зору.Сьогодні управлінські навики потрібні керівникам будь-якої сфери, оскільки вони є запорукою успішної кар’єри.

Оксана Загороднюк, к.е.н, доцент кафедри менеджменту