Викладачі та здобувачі вищої освіти - учасники круглого столу "Академічна доброчесність: досвід, практики, виклики, поступ"

25 жовтня 2023 р. студенти 1 - 4 курсів освітньої програми "Менеджмент" та науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту УНУС  долучилися до перегляду відеотрансляції круглого столу "Академічна доброчесність: досвід, практики, виклики, поступ”, що відбувся за участю представників ЗВО України та державних органів.

Трансляція заходу здійснювалася на You-tube-каналі організатора - КПІ ім. Ігоря Сікорського. Круглий стіл ініційований з метою згуртувати академічну спільноту задля обміну досвідом, ідеями та напрацювання спільних рішень для подолання викликів у запровадженні політик та процедур академічної доброчесності в освітньому процесі.

Здобувачі вищої освіти вчергове зробили для себе висновок, що культурі академічної доброчесності потрібно вчитися постійно та систематично і виховувати в собі сміливість відстоювати власне право на справедливе освітнє середовище.

Анжела Григорян, студентка 11-м групи