ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ МЕНЕДЖМЕНТУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В КРУГЛОМУ СТОЛІ «СУЧАСНІ ТРЕНДИ В ЕКОНОМІЦІ ТА РОЛЬ БІЗНЕС-ОСВІТИ»

25 лютого 2021 р., викладачі кафедри менеджменту Уманського національного університету садівництва долучилися до круглого столу в режимі оналайн «Сучасні тренди в економіці та роль бізнес-освіти» (за матеріалами «Давоський порядок денний 2021». Метою заходу було поширення інформації про основні світові тренди та ризики в економіці, коригування освітніх програм у варіативній частині та зміцнення світоглядних позицій викладачів університетів.

Спікерами круглого столу були представники органів влади, бізнесу та науки, які є експертами в різних сферах діяльності:

1. Юрій Єхануров – прем'єр міністр України 2005-2006 рр, професор;

2. Світлана Ковальчук – виконавча директорка YES (Yalta European Strategy), займається міжнародними проектами YES та Фонду Віктора Пінчука;

3. Іма Хренова-Шимкіна  – заступник директора проекту GIZ «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні»;

4. Олена Никифору – д.е.н., зав. відділом розвитку виробничої інфраструктури Інституту економіки та прогнозування НАН України;

5. Віктор Щербина – професор, співзасновник та директор з наукової роботи Стратегічної групи «Софія»;

6. Марія Сухонос – професор, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки;

7. Олена Димченко – професор;

8. Всеволод Яковлєв – Dr. Science Skolkovo.

Під час роботи круглого столу обговорювались питання, які стосувались перспективи освіти в українських реаліях, міжнародного співробітництва в освіті під час пандемії COVID19; завдання бізнес-освіти у контексті ризику розриву міждержавних відносин; роль бізнес-освіти у розвитку територій та інші.

Колектив кафедри менеджменту дякує організаторам за можливість участі у круглому столі, а спікерам – за надану цікаву інформацію.

Юлія Халахур, доцент кафедри менеджменту