ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ МЕНЕДЖМЕНТУ – УЧАСНИКИ XIII ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «МЕНЕДЖМЕНТ XXI СТОЛІТТЯ: ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ»

18 жовтня 2023 р. на базі факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва відбулась традиційна щорічна XIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Менеджмент XXI століття: проблеми і перспективи».

Робота конференції розпочалась із пленарного засідання, яке відкрила декан факультету менеджменту Наталія ВЕРНЮК.

Секційні засідання кафедри менеджменту відбувались за трьома напрямами:

1. Сучасні  тенденції  розвитку  теорії  та практики  менеджменту  в  глобальному конкурентному середовищі.

2. Концептуальні  засади  розвитку зовнішньоекономічних  стратегій  країн з динамічними економіками.

3. Інноваційні інструменти управління логістичною діяльністю підприємств.

Із вітальним словом до учасників конференції звернулась завідувач кафедри менеджменту, д.е.н., професор Інна НОВАК, яка зазначила, що головною метою подібних заходів є обмін науковими результатами та ідеями, спілкування для обговорення актуальних питань у сфері менеджменту та логістики, а також можливості імплементації наукових досягнень у практичну діяльність підприємств.

Під час роботи секцій науковцями були представленні дослідження, які стосувалися впровадження антикризового управління підприємствами, удосконалення мотивації праці, впливу цифрових технологій на ефективність бізнес-процесів, стратегічних пріоритетів підвищення рівня конкурентоспроможності аграрної продукції, концептуальних засад логістичного забезпечення зовнішньоекономічних зв’язків, стратегічних цілей та напрямів зовнішньоекономічної політики України, формування стратегії розвитку логістичної діяльності підприємства. Усі виступи супроводжувались активним обговоренням та дискусіями.

Юлія ХАЛАХУР, доцент кафедри менеджменту