Викладачі кафедри менеджменту учасники міжнародної конференції з бізнесу та технологій ICBTCAMBRIDGE 2024

Викладачі кафедри менеджменту професор Інна Новак, доцент Лідія Клименко, професор Олександр Школьний, викладач Людмила Длугоборська, доцент Оксана Загороднюк, ст. викладач Іванна Чукіна, доцент Юлія Халахур, аспірантка Крістіна Сухецька, доцент Наталія Вернюк, доцент Анастасія Мовчанюк, доцент Людмила Альошкіна, доцент Ніна Пітель, доцент Марина Гоманюк стали учасниками міжнародної конференції з бізнесу та технологій ICBTCAMBRIDGE 2024, яка проходила 19-20 квітня. Конференція організована Кембриджським університетом і проводилася на базі Коледжу Мюррея Едвардса, Великобританія.

Основна мета конференції – наукове висвітлення проблем бізнесу і технологій та пошук можливих практичних рішень для них, заохочення наукових досліджень у цих сферах, що  сприяло б їх стійкому вдосконаленню.

Участь у міжнародних конференціях забезпечує обмін знаннями та новими ідеями, можливість обговорити поточний розвиток у різноманітних сферах бізнесу, освіти та технології.