ХIV ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МЕНЕДЖМЕНТ ХХІ СТОЛІТТЯ: ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ»

17 жовтня 2024 р. на базі факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва відбулася  традиційна ХIV Всеукраїнська науково-практична конференція «Менеджмент ХХІ століття: проблеми і перспективи». ЇЇ учасниками були викладачі та здобувачі усіх рівнів вищої освіти.

Розпочався захід із пленарного засідання, де свою доповідь на тему «Основні напрямки організації відновлення аграрного сектору України в сучасних умовах» представила доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту Марина ВУЙЧЕНКО. По завершенню пленарної частини відбулися секційні засідання. На кафедрі менеджменту працювало три секції:

1. Сучасні тенденції розвитку теорії та практики менеджменту у глобальному конкурентному середовищі.

2. Концептуальні засади розвитку зовнішньоекономічних стратегій країн з динамічними економіками.

3. Інноваційні інструменти управління логістичною діяльністю підприємств.

У представлених наукових дослідженнях висвітлювались питання стратегій виходу аграрних підприємств на зарубіжні ринки, формування їх експортного потенціалу, аспектів адаптації операційної діяльності організацій в умовах військового стану, значення корпоративної культури та застосування різних моделей менеджменту в управлінні підприємством, проблем логістичного менеджменту та перспективам транспортної логістики в Україні, розвитку інноваційних технологій в аграрній логістиці.

Дякуємо усім учасникам науково-практичної конференції.

Юлія Халахур, доцент кафедри менеджменту