Виховна година «Паління – шкода та відповідальність»

Куратором 11-м групи факультету менеджменту, Людмилою Длугоборською, проведено виховну годину «Паління – шкода та відповідальність».

Поширення паління електронних сигарет серед молоді за доволі короткий час набуло вражаючих масштабів. Електронні цигарки, «айкоси», «гло» та інші курильні гаджети з 2022 року на законодавчому рівні прирівняні до звичайних цигарок, а лікарі наголошують, що електронні цигарки просто обманюють організм та руйнують його з середини ще швидше. Варто пам’ятати про це та прийняти правильне рішення стосовно свого здоров’я.

На виховній годині ознайомлено студентів із Кодексом України про адміністративні правопорушення, обговорено Закон України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення.