Відкриття театрального сезону студентами факультету менеджменту

Навчання ­­– це дуже відповідальна і клопітка праця для студентів, проте важливо не забувати і про дозвілля. Цікаві заходи, зустрічі, подорожі здружують студентів і викладачів, перетворюють різних людей у дружню студентську родину. Тож 7 листопада студенти і викладачі факультету менеджменту Уманського НУС завітали до  Київського обласного музично-драматичного театру ім. П. К. Саксаганського у Білій Церкві на музичну комедію «Ханума». У вистав було задіяно плеяду кращих акторів театру Саксаганського, здатних створити на сцені шалено смішні, чарівні і симпатичні образи. Роль свахи Хануми блискуче зіграла Заслужена артистка України Лідія Дяченко, а князя – Заслужений артист України Іван Калініченко. Глядачам п’єса дуже сподобалася: у спектаклі багато музичних та хореографічних номерів, які плавно  вплітаються в канву дії та допомагають розкрити образи та головну ідею твору. Як наслідок усі отримали заряд хорошого настрою і море позитиву.

Оксана Загороднюк, доцент кафедри менеджменту