Відкрита онлайн лекція Запрошеної професорки Ірини Довбішук

В контексті співпраці між Україною та Німеччиною в галузі освіти 14 вересня 2021 р. було проведено відкриту онлайн лекцію для студентів факультету менеджменту, які навчаються за другим (магістерським) освітнім рівнем, присвячену  залученню автоматично керованих транспортних засобів для переміщення вантажів при  виробництві товарів, а також у сферах розподілу та складського господарства. Професорка Ірина Довбішук (Міжнародний університет прикладних наук Бад Хоннеф м. Бремен, Німеччина) відобразила переваги залучення мобільних роботів для виконання логістичних операцій.

Провідні позиції Німеччини в логістиці зумовлюють необхідність вивчення практики управління ланцюгами поставок в цій країні. Особливий інтерес серед студентів викликав досвід залучення автоматично керованих транспортних засобів в сфері логістики порту м. Гамбург.

Олександр Школьний, професор кафедри менеджменту