Українці відзначають День Гідності та Свободи

В Україні 21 листопада відзначають День Гідності та Свободи. Його встановлено згідно з Указом Президента у 2014 році на честь Помаранчевої революції 2004 року та Революції гідності 2013 року.

День Гідності та Свободи – нагадування про ту ціну, яку українці заплатили за своє право на чесні вибори та інтеграцію у Європейський СоюзЦіна нашої свободи – висока, обстоювання гідності та свободи коштувало багатьох життів українських патріотів, пам'ятаймо про це!

З метою вшанування та збереження пам’яті про громадянський подвиг учасників цих подій на кафедрі менеджменту Уманського національного університету садівництва кураторами академічних груп було проведено виховні години на тему: «Україна – країна нескорених».

Боротьба за свободу волевиявлення українського народу не закінчилась. Та ми знаємо, український народ вистояв тоді – переможе й тепер. Слава Україні! Героям Слава!

Людмила Длугоборська, викладач кафедр менеджменту