+38 (04744) 3-33-04
Меню
Остання редакція: 17 листопада 2019

Україна в системі міжнародних транспортних комунікацій: стан і геостратегічні перспективи

15 листопада на кафедрі менеджменту було проведено науково-практичний семінар «Україна в системі міжнародних транспортних комунікацій: стан і геостратегічні перспективи».

Викладачі кафедри та студенти обговорили актуальні проблеми включення нашої країни до міжнародних транспортних комунікацій, концепцію розвитку транспортно-дорожнього комплексу України, особливості розвитку міжнародних автомобільних сполучень, індикатори ефективності міжнародних перевезень залізницями, специфіку  функціонування авіаційного, морського та річкового транспорту України.

Особливо активними були студенти-магістранти 21 м-з групи. Юлія Чепієвська описала міжнародні транспортні коридори, що проходять територією України. Володимир Левченко зупинився на проблематиці використання вітчизняного потенціалу трубопровідного транспорту, а Катерина Молодичук розповіла про геостратегічні перспективи транспортного забезпечення міжнародного співробітництва України.

Студенти активно обговорювали ефективність використання транспортно-транзитного потенціалу України та ланцюг перешкод на шляху здійснення міжнародних перевезень за рахунок нетарифних інструментів вітчизняної зовнішньоторговельної політики.

Конструктивна дискусія з проблемних питань засвідчила, що наші студенти мають ґрунтовні знання і стійку життєву позицію, вміють шукати переконливі аргументи і кваліфіковано їх викладати, відстоюючи власну позицію, тобто це – цілком сформовані фахівці із солідним багажем знань, які, безумовно, будуть успішними на ринку праці.

 

Ніна Пітель, к.е.н., доцент кафедри менеджменту