Участь викладачів кафедри менеджменту в конференції «Соціальні науки та кризи 21 століття»

27 вересня науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту взяли участь в Міжнародній міждисциплінарній науковій конференції «Соціальні науки та кризи 21 століття», яка проходила на базі кафедри економіки та менеджменту  Державного професійного університету імені Ігнація Мосціцького (Цеханув, Польща). Метою конференції був обмін знаннями, досвідом та станом досліджень між учасниками, які представляють різні академічні та наукові центри, а також популяризація соціальних питань.

Тематика конференції стосувалася аналізу соціально-економічні викликів для суспільства в умовах кризи, дискусії щодо сучасних проблем в галузі освіти та навчання. Жваве обговорення викликало питання нових технологій, цінності людей в епоху цифрових технологій та зміни, що відбуваються на ринку праці у зв’язку із застосування штучного інтелекту, віртуальної та доповненої реальності в діяльності бізнесу та закладів освіти.

Марина Гоменюк, доцент кафедри менеджменту