СТУДЕНТСЬКИЙ НАУКОВИЙ ГУРТОК КАФЕДРИ МЕНЕДЖМЕНТУ «ПРОБЛЕМНІ АСПЕКТИ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ЛОГІСТИКИ»

14 березня 2023 р. відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри менеджменту «Проблемні аспекти менеджменту та логістики». Його учасникам були студенти усіх освітніх рівнів спеціальності 073 «Менеджмент».

Доповідачами були представлені дослідження на такі теми:

1. Глобальна конкурентоспроможність та стратегії її забезпечення (автор – Яна КАШОЇДА);

2. Перебудова логістики в умовах воєнного стану України (автор –  Катерина ХИТРУК).

Усі заслухані доповіді супроводжувались дискусією, що свідчить про їх актуальність. Окрему увагу під час засідання було приділено активізації наукової діяльності студентів та умовам їх участі у II Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Концептуальні засади формування ефективних механізмів менеджменту та логістики в агропродовольчій сфері», яка відбудеться 23 березня 2023 року.

Юлія ХАЛАХУР, керівник студентського наукового гуртка кафедри менеджменту