Студентський науковий гурток кафедри менеджменту «ПРОБЛЕМНІ АСПЕКТИ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ЛОГІСТИКИ»

Наукова робота – невід’ємна частина студентського життя. З метою забезпечення підготовки майбутніх фахівців на кафедрі менеджменту діє студентський науковий гурток «Проблемні аспекти менеджменту та логістики».

28 жовтня 2020 р., під час чергового його засідання, було заслухано дослідження студентів з проблем удосконалення конкурентоспроможності підприємства в умовах здійснення зовнішньоекономічної діяльності, управління виробничою діяльністю господарства та ланцюгами поставок, інформаційної підтримки логістичної діяльності, залучення інвестицій та розвитку стратегічного менеджменту в галузях.

Заслухані доповіді були цікавими й змістовними, тому викликали багато запитань і дискусію.

Юлія Халахур, керівник студентського наукового гуртка кафедри менеджменту