Студентка факультету менеджменту Альона Новак учасниця "Young Women’s Forum 2023. Empowering Women into Politics"

З 18 по 21 жовтня 2023 року, студентка факультету менеджменту Альона Новак взяла участь у заході від #euroyouthua під назвою "Young Women’s Forum 2023. Empowering Women into Politics" у Львові.

Форум традиційно створив сприятливу атмосферу для знайомств з однодумцями, презентації власних проєктів та участі у різноманітних воркшопах, які проводили такі відомі експерти:

- Caroline Verduin (D66), яка розповіла про роль жінок в європейській політиці.

- Mary Houle (pronounced.ca), яка поділилася секретами впевненого виступу перед аудиторією.

- Hoba Gull (D66), яка дала поради щодо проведення успішних онлайн-кампаній.

- Elsie Gisslegård (Centre Party Youth), яка ознайомила учасників з політичними дебатами.

- Вікторії Христенко (партія "Голос"), яка говорила про актуальність політики для нас усіх.