Студенти факультету менеджменту учасники літературного конкурсу «НАС ЄДНАЄ УНІВЕРСИТЕТ»

Творча діяльність людини сприяє пошуку нестандартних та оригінальних шляхів вирішення проблем, спонукає до прийняття нестандартних рішень, що є важливою умовою у становленні особистості та в майбутньому забезпечить успішну професійну діяльність. Саме тому викладачі та студенти факультету менеджменту є активними учасниками культурно-виховних заходів.

16 квітня відбулося підведення підсумків літературного конкурсу «НАС ЄДНАЄ УНІВЕРСИТЕТ», присвячений 180-річчю заснування Уманського національного університету садівництва та 210-й річниці від дня народження Т. Шевченка.

За результатами конкурсу:

- у номінації  «Шана мудрості» Марина Вуйченко, д.е.н, професор, доцент кафедри менеджменту, отримала перемогу за вірш «Нашим викладачам»;

- у номінації «Мелодія душі» Анжела Григорян, студентка 11-м групи, отримала перемогу за вірш «Друга скрипка».

Вітаємо переможців, бажаємо нових творчих звершень, та успіхів у навчанні.