Студенти факультету менеджменту отримали сертифікати про проходження курсу «Tайм-менеджмент»

Вітаємо студентів факультету менеджменту з отриманням сертифікатів про проходження курсу «Tайм-менеджмент».

Сучасні політичні і економічні реалії, невизначеність зовнішнього середовища, значні потоки інформації з різних джерел, багатозадачність, змусили керівників працювати в умовах стресу і жорстокого дефіциту часу. Тайм-менеджмент є одним з напрямів самоменеджменту, який зосереджений саме на вивченні питань, пов’язаних з  раціональним управлінням часом, використанням його як найціннішого ресурсу.

Незаперечним є той факт, що здобувачі вищої освіти повинні отримувати необхідну інформацію з різних джерел, інтерпретувати її і робити власні висновки про доцільність використання тієї чи іншої методики у практичній діяльності.

Оксана Загороднюк, доцент кафедри менеджменту