СИЛА У ЄДНОСТІ!

Студенти та викладачі факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва радо відгукнулись на ініціативу факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин усією університетською родиною відсвяткувати День друзів! Учасники заходу мали можливість не лише познайомитись, поспілкуватись, посмакувати рибною юшкою, приготованою власноруч, позмагатись у цікавих конкурсах, а й  підняти важливу тему волонтерства і підтримки українських військових і постраждалих цивільних під час війни.

Ми живемо і навчаємось у складні часи, але, незважаючи на це, життя триває, ми навчаємось, закохуємось, дружимо і підтримуємо один одного. Важливо розуміти, що перемога залежить від кожного з нас, а найстрашнішим ворогом людства є байдужість!

Анастасія КОВТЮШЕНКО, студентка 12-м групи, член ради студентського самоврядування факультету менеджменту УНУС