РОЗВИВАЄМО ВНУТРІШНЮ СИСТЕМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ

24 квітня 2024 року в рамках ініціативи з підтримки розвитку навичок із забезпечення якості вищої освіти, науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту Уманського національного університету садівництва взяли участь у вебінарі  «Внутрішня система забезпечення якості вищої освіти УНУС: виклики і перспективи розвитку».

Внутрішня система забезпечення якості освіти передбачає комплекс внутрішніх інструментів націлених на створення дієвої системи управління якістю освіти та залежить від вибраної стратегії і формується на основі унікальної місії, традицій, внутрішньої культури університету.

Спікер вебінару, Ніна Пітель, завідувач відділу моніторингу якості освіти, поінформувала присутніх про перелік процедур і заходів, що формують систему внутрішнього забезпечення якості освіти. Вона акцентувала увагу присутніх на критеріях оцінки якості освітнього середовища університету та інструментах забезпечення високого рівня якості освітніх програм.

Детальніше тут: Відділ моніторингу якості освіти