РЕСУРСНИЙ СТАН – МОЯ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Ресурси особистості – це життєві опори людини, які забезпечують її основні потреби: життя, фізичний комфорт, безпеку, залученість до соціуму, самореалізацію та повагу з боку соціуму. В кожної людини особистісний ресурс індивідуальний. Але з часом він має здатність вичерпуватися й потребує оновлення.

7 жовтня 2021 р. психолог Уманського НУС Валентина Мазуренко, практичний психолог психологічної служби університету, провела тренінг «Ресурсний стан – моя відповідальність» для студентів другого курсу факультету менеджменту, що навчаються за спеціальністю 073 «Менеджмент». В процесі роботи для учасників був проведений тест Айзенка на визначення психологічного стану (особистісної тривожності, агресивності, мобільності) та тест Джона Люмпена – на визначення самооцінки та психологічного комфорту в колективі. Також психолог запропонувала доступні та прості шляхи поповнення ресурсів людиною.

Викладачі кафедри менеджменту та студенти висловлюють вдячність Валентині Мазуренко за цікаву інформацію.

Юлія Халахур, доцент кафедри менеджменту