Проект GUMLog «Німецько-українська магістерська програма з логістики» продовжив свою роботу

27 листопада 2019 р., в рамках проекту GUMLog «Німецько-українська магістерська програма з логістики», на кафедрі менеджменту відбулись паралельні лекції професорів із Німеччини: Університету м. Бремен  Ханса-Дітріха Хаазіса на тему: «Technological trends and business challenges of digitalization in logistics» та  Міжнародного університету прикладних наук Бад-Хоннеф  Ірини Довбіщук «Strategic Supply Chains».

Автори представили свої дослідження в сфері логістичного менеджменту та логістичної інфраструктури на міжнародному рівні, специфіки застосування різних видів транспорту в доставці вантажів. Лекції відбулись як українською, так і англійською мовами, що дало можливість студентам не лише ознайомитись із цікавим та корисним матеріалом, а й виявити справжній рівень  своїх знань з іноземної мови.

Актуальність теми та цікава подача інформації стали причиною активного діалогу в кінці лекції.

Юлія Халахур, к.е.н., ст. викладач кафедри менеджменту