Продовжуємо марафон добрих справ.

6 грудня ми відзначаємо День Збройних сил України та день Святого Миколая. Миколу Чудотворця шанують як святого, який допомагав позбутися бідності, дарував їжу голодним, був помічником та заступником. Його вважають покровителем сиріт, бідних, хворих, мандрівників, військових.
    Цей день хочеться створити особливим для тих, хто потребує допомоги та уваги. Студенти та викладачі факультету менеджменту відвідали з благодійною ініціативою Будинок Ветеранів нашого міста, центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю "Пролісок" та наших захисників. Спробували подарувати частинку дива для людей похилого віку та інвалідів, а раненим бійцям відчуття поваги до них та побажали швидкого їх повернення додому.