ПРОДОВЖУЄ РОБОТУ СТУДЕНТСЬКИЙ НАУКОВИЙ ГУРТОК КАФЕДРИ МЕНЕДЖМЕНТУ «ПРОБЛЕМНІ АСПЕКТИ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ЛОГІСТИКИ»

Науковий гурток – один із важливих засобів підготовки фахівців в університеті. Метою його функціонування є сприяння зацікавленню студентів до науково-дослідної діяльності, участі у наукових бізнес-проектах, студентських конференціях на рівні університету та України.

30 вересня відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри менеджменту «Проблемні аспекти менеджменту та логістики», на якому своїм досвідом участі у Всеукраїнському конкурсі «Перспективний агрополітик 2020» поділився Роман Земляков, студент  четвертого курсу факультету менеджменту. Доповідач відзначив, що подібні заходи є новим досвідом та перспективою, сприяють розвитку комунікативних навичок, насичені цікавими знайомствами.

Іншими питаннями, що обговорювались були:

– аспекти конкурентоспроможності вітчизняних підприємств на внутрішніх і зовнішніх ринках;

– формування системи комунікації підприємства;

– удосконалення стратегії діяльності.

Присутні студенти взяли активну участь в дискусіях і висловлювали власні думки з проблемних питань.

Юлія Халахур, к.е.н., ст. викладач кафедри менеджменту