Продовжує роботу студентський науковий гурток кафедри менеджменту «ПРОБЛЕМНІ АСПЕКТИ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ЛОГІСТИКИ»

Студентський науковий гурток – один із важливих заходів підготовки майбутніх фахівців в університеті.  Його діяльність спрямована на розвиток творчих здібностей студентів з метою набуття ними загальних, фахових, особистісних компетенцій, а також досвіду одержання знань та умінь через дослідження.

6 листопада 2019 р. відбулось чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри менеджменту, в якому активну участь взяли студенти першого курсу. Під час роботи було заслухано доповіді, присвячені набуттю комунікативних навичок майбутніми менеджерами та особливостям побудови наукового виступу. Зокрема, було розглянуто такі проблемні питання:

1. «Поради, яких необхідно дотримуватись в процесі підготовки виступу перед аудиторією» (доповідач Горенко Ірина);

2. «Техніка активного слухання» (доповідач Щурок Владислав).

Усі доповіді були цікавими та змістовними, тому викликали жваву дискусію серед слухачів. Кожен із студентів поділився власним досвідом подолання страху перед аудиторією.

Юлія Халахур,

керівник студентського наукового гуртка кафедри менеджменту