Посвята першокурсників у студенти Уманського національного університету садівництва

22 вересня у 179-й День народження Уманського національного університету садівництва відбулася посвята першокурсників у студенти. Цей традиційний вересневий захід цього року проходив у формі марафону благодійності «Волю творять вільні люди».

Кафедра менеджменту вітає студентів першого курсу   спеціальності 073 «Менеджмент» у великій дружній родині.

Саме ваша  амбітність, ентузіазм, впевненість та громадська активність  – запорука перемоги та процвітання України. Сьогодні ви стали на крок ближче до своєї мрії. Незважаючи на виклики сьогодення, бажаємо вам реалізувати свій інтелектуальний потенціал, використати кожен шанс на шляху самоствердження вашої особистості незламної держави. Нехай студентські роки будуть яскравим та незабутнім періодом у вашому житті.