Підвищення кваліфікації «Сила соціальних мереж у професійному розвитку представників університетів: особистий бренд, інструменти для освітніх продуктів, просування цінностей сталого розвитку» викладачами кафедри менеджменту УНУС

Викладачі кафедри менеджменту УНУС не зупиняються на шляху вдосконалення своєї майстерності. Доктор економічних наук, професор  Інна Новак та викладач Людмила Длугоборська пройшли навчання за онлайн-програмою міжнародного підвищення кваліфікації представників ЗВО «Сила соціальних мереж у професійному розвитку представників університетів: особистий бренд, інструменти для освітніх продуктів, просування цінностей сталого розвитку», яка проводилася у березні-червні 2024 року.

Основними організаторами проекту стали: Fundacja im. Zofii Zamenhof - Zofia Zamenhof Foundation (Польща) та Kyiv Business School / MBA in Ukraine (Україна). Програма реалізована в рамках міжнародного проєкту “COMSUS. Development of sustainable communications of Higher education institutions in social media” Erasmus + (Project nº 2022-1-PL01-KA220-HED-000090164).

Партнери проєкту: Zofia Zamenhof Foundation (Польща), Kyiv Business School (Україна), Hochschule Wismar University of Applied Sciences Technology, Business and Design (Німеччина), Muğla Sıtkı Koçman University (Туреччина), Lusófona University (Португалія).

Дякуємо організаторам за отримані знання у даній сфері, професійність і креативність  в організації проекту, витримку та увагу спікера до кожного учасника.