Підсумок першого етапу Всеукраїнського фотоконкурсу "Моя нескорена Україна" підвели у стінах Уманського національного університету садівництва

За результатами підсумку І етапу Всеукраїнського конкурсу фоторобіт «Моя нескорена Україна» було визначено переможців. Студенти факультету менеджменту активно долучились до цього заходу. Бачити і відчувати прекрасне в оточуючому світі - це справжній дар. Наші студенти надзвичайно креативні і талановиті.Представниками факультету було подано на конкурс 15 робіт. Для участі у фотоконкурсі на рівні університету було подано 200 фоторобіт, з який 64 роботи журі відібрало для онлайн-голосування. Фотороботи, які зайняли I, II і III місця, були відзначені грамотами ректора. Вітаємо Михайла ГОРБАТЮКА із зайнятим почесним другим місцем. Подякою ректора університету також було відзначено роботу студента факультету менеджменту Олександра МАТВЕЙЧУКА (11-тм група).
    Бажаємо усім учасникам наступних перемог у мирній, вільній і щасливій Україні!
    Оксана Загороднюк, к.е.н., доцент кафедри менеджменту