Підсумкова атестація здобувачів вищої освіти ОП “Менеджмент” початкового рівня вищої освіти

Червень – це завжди відповідальний період, коли здобувачі вищої освіти за початковим рівнем (коротким циклом) вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» проходять завершальний етап навчання – підсумкову атестацію.

Атестаційний екзамен з дисциплін фахової підготовки проводився у формі тестового контролю знань. Перелік тестових завдань охоплював всі змістові модулі з комплексу дисциплін, які згідно навчального плану були винесені на атестаційний екзамен. Тестування здійснювалося за допомогою системи управління навчанням Moodle.

Екзаменаційна комісія у складі голови – гаранта ОП, доцента кафедри менеджменту, кандидата економічних наук Марини Гоменюк та членів – доцентів кафедри менеджменту, кандидатів економічних наук: Вікторії Жмуденко, Юлії Халахур, Людмили Альошкіної за результатами тестування студентів з професійно-орієнтованих дисциплін відмітила їх достатній рівень підготовки, глибокі знання у професійній сфері та констатувала, що програмні результати навчання досягнуті.

Вітаємо наших менеджерів з успішним складанням атестаційного екзамену!

Бажаємо професійних досягнень та здійснення мрій!

Іванна Чукіна, ст. викладач кафедри менеджменту