Освітня місія представників аграрної освіти до Нідерландів 1 - 6 жовтня 2023 року.

Місія організована Департаментом міжнародного співробітництва у галузі освіти Міністерства сільського господарства, охорони природи та якості продуктів харчування Нідерландів та Асоціацією «Український клуб агарного бізнесу» за сприяння та фінансової підтримки відділу аграрного аташе Посольства Нідерландів в Україні.

До участі в місії були залучені Анатолій Димчук (ЗВО «Подільський державний університет»), Ігор Коваленко (Сумський національний аграрний університет), Наталія Коваленко (Сумський національний аграрний університет), Максим Колесніков (ТДАТУ), Алла Кравченко (асоціація «Український клуб аграрного бізнесу», програма "Агрокебети"), Сергій Лавренко (Херсонський державний аграрно-економічний університет), Алекс Ліссітса (асоціація «Український клуб аграрного бізнесу»), Ольга Мельник (Національний університет «Чернігівська політехніка»), Володимир Писаренко (Полтавський державний аграрний університет), Оксана Тонха (Національний університет біоресурсів і природокористування України), Анатолій Циркун (асоціація «Український клуб аграрного бізнесу», Олександр Школьний (Уманський національний університет садівництва).

Мета місії – вивчення досвіду нідерландських університетів щодо досліджень та інтеграції до освітніх програм питань регенеративного сільського господарства, а також поглиблення співпраці університетів і бізнесу/фермерів щодо практичного вивчення кейсів застосування новітніх технологій. Програма програмі місії включала візити до аграрних університетів Нідерландів (AERES University of Applied Sciences, HAS Green Academy, Van Hall Larenstein University of Applied Sciences), круглий стіл в Університеті Вагенінген, візити до фермерських господарств і вивчення їх найкращих практик. Серед задач місії – розширення міжнародних зв’язків українських аграрних університетів та поглиблення співробітництва з університетами Нідерландів.

Олександр Школьний, д.е.н., професор кафедри менеджменту