Участь професора кафедри менеджменту у програмі Erasmus+

З 26 вересня по 2 жовтня 2022 року Інна Новак, професор кафедрри менеджменту Уманського національного університету садівництва, пройшла навчальний курс "Від локального до глобального: час змінюватися!" за сприяння програми Європейського Союзу Erasmus+, яка підтримує освітній, професійний та особистий розвиток осіб у сфері освіти.

Даний міжнародний тренінг для молодіжних працівників, активістів та освітян був присвячений темі стійких соціальних та екологічних змін.

На цьому тренінгу були створені можливості для:

- міркувань і поглиблення розуміння взаємозв'язку між екологічними, соціальними та економічними проблемами на місцевому та глобальному рівнях;

- дослідження моделей стійких соціальних і екологічних змін та практики її застосування;

- знайомства з прикладами впровадження практики сталих проектів.

Учасниками тренінгу були представники з України, Болгарії, Молдови, Вірменії та Німеччини.