+38 (04744) 3-33-04
Меню

Новітні методики викладання навчальних дисциплін

19 листопада 2020 року науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту Уманського НУС стали учасниками вебінару «Новітні методики викладання навчальних дисциплін», який проходив на базі Центру розвитку кадрового потенціалу навчального закладу Сумського державного університету. Організаторами заходу Любов Горетою та Вітою Гордієнко акцентовано увагу на зміну пріоритетів навчального процесу на користь змішаного навчання та необхідності використання нині активних методів навчання.

Спікер Ганна Швіндіна ознайомила слухачів вебінару зі специфікою організації та проведення  Workshops. 

Спікер Андріана Костенко поділилася з учасниками особливостями використання технології фасилітації у командній взаємодії та застосування тренінгів в освітньому процесі.

Виклад матеріалу супроводжувався показом презентаційних матеріалів. Корисну інформацію змогли почерпнути абсолютно всі слухачі, адже матеріалів було багато: Workshops, фасилітація, тренінгові форми роботи.

За результатами участі у вебінарі викладачі отримали сертифікати.

Науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту щиро дякують організаторам і спікерам за цікавий вебінар та сподіваються на розширення та продовження співпраці на майбутнє, адже це – запорука підвищення нашої викладацької майстерності. 

        Іванна Чукіна, викладач кафедри менеджменту