Наш крок до перемоги !

Перемога України – наша спільна мета. Велика справа складається з посильних, малих чи для когось великих кроків. Головне щоб це стосувалося кожного.

Коли йдеться про війну завжди є два поняття: фронт і тил. У тих хто в тилу, є , так би мовити, свої бойові завдання. Одне з них – це плетіння маскувальних сіток. Замовлень на них дуже багато.

Студенти 11-м групи факультету менеджменту УНУС долучилися до волонтерської ініціативи Волонтерського руху «Воля». Результатом роботи студентів стала захисна сітка загальною площею близько 20м2.

Маскувальні сітки життєво важливі для наших військових на фронті . Долучитися до такої необхідної справи може кожен. Виділити на це годину-дві у своєму графіку цілком можливо. Віримо, що вплітаючи тканину в сітки, ми наближаємо нашу Перемогу.

Вероніка Баланюк, студентка 11-м групи