Найрозумніші люди працюють щодня, щоб надавати найкращі послуги та робити наших захисників України сильніше!

Виховна робота завжди була і залишається невід’ємною складовою освітнього процесу, а зараз, в умовах військової агресії російської федерації проти України, її важливість складно переоцінити. Одним з найважливіших напрямів виховної роботи є національно-патріотичне виховання молоді. Майбутнє наших дітей залежить від того, які ідеї та цінності ми сьогодні вкладаємо в їхні голови та серця. Саме тому було ініційовано зустріч студентів і викладачів факультету менеджменту з випускником факультету, волонтером - Володимиром ПРИХОДЬКОМ.  З 2014 року Володимир став на захист Батьківщини, захищав донецький аеропорт, після важкого поранення у 2022 році зайнявся з побратимами волонтерською діяльністю, став одним із засновників Благодійного фонду «Україна понад усе!».  Володимир розповів, що основним завданням Фонду є допомога Збройним Силам України в придбанні військового обладнання, військової техніки, спец техніки, безпілотників, спорядження, наземного транспорту (доопрацювання зовнішнього/технічного стану). Засновники і волонтери надають також гуманітарну допомогу цивільному населенню, сім’ям, які постраждали від російської агресії.

Головним меседжем зустрічі було те, що перемога залежить від кожного з нас, ми не можемо собі дозволити втомитись від війни, втомитись працювати задля знищення спільного ворога, потрібно задуматись над тим, що особисто ти зробив і ще можеш зробити для своєї Батьківщини, як пришвидшити той момент коли замайорять синьо-жовті прапори над анексованими росією територіями України. Це жорстока, несправедлива і нищівна війна, але перемога завжди на боці правди! Віримо у ЗСУ, український народ і перемогу світла над темрявою! Слава Україні!

Оксана Загороднюк, к.е.н., доцент кафедри менеджменту