На кафедрі менеджменту відбувся семінар з елементами тренінгу на тему: «Постановка цілей та стратегія їх досягнення»

Цілі вказують напрям, вектор нашого руху і дозволяють не жити у хаосі, зосередившись дійсно на важливих речах, які ведуть нас до особистого і професійного успіху.

За участю викладацько-професорського складу кафедри менеджменту Уманського НУС відбувся семінар з елементами тренінгу на тему: «Постановка цілей та стратегія їх досягнення».

Захід модерувала доцент кафедри менеджменту Оксана Загороднюк, яка продемонструвала як правильно формулювати та планувати свої цілі для досягнення кінцевої мети.

У рамках заходу учасники тренінгу познайомились з інформацією щодо етапів і специфіки цілевстановлення, технологіями та інструментарієм самоменеджменту, який використовується у процесі визначення пріоритетних завдань з метою отримання максимальних результатів від вкладених у досягнення мети зусиль.

Впродовж семінару присутні обговорювали почуту інформацію і жваво її коментували, опираючись на власний досвід і знання з менеджменту.

Людмила Длугоборська, викладач кафедри менеджменту