ЛЕКЦІЙНЕ ЗАНЯТТЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ З ДИСЦИПЛІНИ «КОМУНІКАТИВНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ»

Нині важливим результатом підготовки фахівців у сфері менеджменту є наявність лідерських якостей, навичок командної роботи, налагодження міжособистісних комунікацій при вирішення професійних завдань, дотримання етичних норм у діловому середовищі. Неетичні дії зі сторони керівництва чи працівників можуть призвести до конфліктів, розриву контрактів, погіршення взаємовідносин із партнерами, зіпсованої репутації в бізнес-середовищі.

18 квітня 2022 р. в рамках вивчення дисципліни «Комунікативний менеджмент» доцентом кафедри менеджменту Юлією Халахур було проведено онлайн-лекцію англійскою мовою «Official communication and ethics. Leadership and communications in business». Слухачами були студенти другого курсу спеціальності 073 «Менеджмент» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Відповідно до плану під час заняття було розглянуто правила етики службових відносин в компаніях, наведено комунікативні принципи їх оптимізації, розглянуто перелік навичок, які допомагають керівникам стати справжніми лідерами в колективі та досягнути кращих комунікаційних результатів.

Практика вивчення дисципліни, в тому числі іноземною мовою, дасть можливість майбутнім фахівцям працевлаштуватись в престижних компаніях,  спілкуватися із іноземними партнерами та зарубіжними клієнтами.

Юлія Халахур, доцент кафедри менеджменту