+38 (04744) 3-33-04
Меню

IV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «ЛОГІСТИЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ: ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ ТА ГЕОСТРАТЕГІЧНІ ВЕКТОРИ РОЗВИТКУ»

 

22 червня 2022 відбулась IV Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Логістичний менеджмент: проблеми, перспективи та геостратегічні вектори розвитку». Її організаторами стали викладачі кафедри менеджменту Уманського національного університету садівництва.

У конференції взяли участь науковці Уманського національного університету садівництва, Державної установи «Інститут економіки та прогнозування НАН України», Миколаївського національного аграрного університету, Державного біотехнологічного університету, Інституту садівництва НААН України, Харківського національного університету будівництва та архітектури, Вищого навчального закладу «Міжнародний технологічний університет «Миколаївська політехніка».

Робота конференції відбувалась за такими напрямами: розвиток логістичної інфраструктури в агропродовольчій сфері; актуальні проблеми логістичного менеджменту; вплив глобалізаційних чинників на формування експортного потенціалу стратегічних галузей економіки; логістичний аутсорсинг як чинник глобальних конкурентних переваг; логістика в туризмі та індустрії гостинності. Кожна заслухана наукова доповідь була на актуальну тематику сьогодення та супроводжувалась запитаннями і жвавим обговоренням. Варто відмітити, що частина досліджень викладачів була представлена англійською мовою, що свідчить про їх високий професійний рівень.

Колектив кафедри менеджменту дякує учасникам за розкриту тематику дискусійних напрямів і бажає подальших наукових здобутків.

 

                                                      Юлія Халахур, доцент кафедри менеджменту