"Історичні віхи менеджменту" - інтелектуальна вікторина для здобувачів освіти першого року навчання

8 жовтня 2024 року для здобувачів освіти  першого року навчання спеціальності 073 "Менеджмент" проведено вікторину "Історичні віхи менеджменту". Захід мав на меті не лише перевірити базові знання учасників з історії менеджменту, але й стимулювати їх до критичного мислення та активної участі в навчальному процесі.

Вікторина включала завдання, кожне з яких було спрямоване на розвиток різних аспектів мислення та навичок:

-  Розкрити мету та суть наукового експерименту  – завдання, яке вимагало від здобувачів освіти продемонструвати вміння логічно пояснювати ключові аспекти досліджень в менеджменті.

-  Бліц-опитування на найшвидшу правильну відповідь, який додав динаміки та духу змагання.

-  Закреслити зайве  – завдання на виявлення зайвих елементів серед запропонованих варіантів, що перевіряло здатність до аналізу та класифікації інформації.

-  Продовжити цитату  – завдання, яке спонукало студентів пригадати «крилаті» висловлювання відомих теоретиків менеджменту.

Здобувачі освіти продемонстрували високий рівень активності та ентузіазму. Завдання на пояснення суті експерименту допомогло проявити учасникам критичне мислення та здатність чітко висловлювати свої думки. Вікторина стала не лише перевіркою знань, а й покращила мотиваційну складову до подальшого вивчення менеджменту.

Людмила Длугоборська, викладач кафедри менеджменту