International Interdisciplinary Scientific Conference «Economy and Society in the 21st Century»

22 травня 2024 року Наталія ВЕРНЮК, доцент кафедри менеджменту та Крістіна СУХЕЦЬКА, аспірантка 31 дф-м групи взяли участь у Міжнародній міждисциплінарній науковій конференції «Економіка та суспільство в 21 столітті», яка проходила на базі інженерно-технологічного факультету Державного професійного університету імені Ігнація Мосціцького (Цеханув, Польща).

Тема презентації «Optimisation of Financial Resources Management of Agricultural Enterprises During Crisis Situations»

Метою конференції був обмін знаннями, досвідом та станом досліджень між учасниками, які представляють різні академічні та дослідницькі центри, а також популяризація соціальних питань.

Учасники конференції мали змогу взяти активну участь в дискусіях щодо соціальних та економічних викликів 21-го століття.